O mně

Ahoj :) 


Jmenuju se Míša. Je mi 27 let. Jednou nohou (stále ještě) ajťák, druhou nohou průvodkyně pro ženy. Poslední roky mé životní cesty mě dovedly do situací, kdy jsem byla nucena přehodnotit své priority, být k sobě víc upřímná a dát sebe na první místo.


Nebyla jsem spokojena se svým zdravím (od mala jsem trpěla na chronické záněty moč. cest, dýchacích cest, atd.) se svým zevnějškem (ani vnitřkem), se svým partnerem, prací (nedávala mi smysl), sexualitou (nic mi neříkala), životem….


Rozhodla jsem se, že nebudu v roli oběti a změním ve svém životě vše, co změnit mohu, vše s čím nejsem spokojená. Rozhodla jsem se, že budu inspirací pro svět kolem sebe a že budu s lidmi sdílet to, co pomohlo a pomáhá mě, naslouchat, důvěřovat, cítit, vnímat, pozorovat, učit se, být oporou, být upřímnou, dělat co mě baví, mít otevřené srdce a být pro sebe i pro lidi okolo mě světlem ve tmě. A tak jsem teď tady a ty čteš tento text :)


Má cesta začala seberozvojem, čtením knih, posloucháním moudrých lidí, kteří říkají moudré věci. Pak jsem do toho začala zapojovat i prožitky a vlastní zkušenosti :). Navštěvovala jsem různé semináře, absolvovala pobyt ve tmě a další experimenty na sobě :)). Vyzkoušela jsem regresi, kineziologii, vaginální mapování, aj. Každý z těchto  prožitků se časem poskládal do mozaiky mého života a něco ve mě zanechal. Něco otevřel a něco jiného možná uzavřel. Taky mi dal ale jedno velké uvědomění a to, že všechny odpovědi opravdu najdu jen sama v sobě. Mohu se inspirovat, experimentovat a zkoušet, ale jediný kdo má moc nade mnou jsem JÁ. Jediné co potřebuji, je se s tou silou naučit pracovat, naučit se důvěřovat SOBĚ, svému srdci a své intuici. A také umět nechat věci plynout a nelpět. Stále se učím, stále odloupávám slupku po slupce a zkoumám, KDO vlastně JSEM.


Poznala jsem, jaké to je mít kolem sebe na lidi, kteří mě podporují a které mohu podpořit já. Že společně máme větší sílu i motivaci. A že třeba takový ženský kruh může jak podporovat, tak i léčit. Že společné meditace a prožitky mohou nabrat úplně jiný rozměr. Že pro nás ženy může být znovu úplně přirozené se setkávat a společně tvořit a sdílet. Tak jako tomu bývalo dřív. A zrovna tohle mi dalo právě Mohendžodáro. Tantra-jóga pro ženy. A tak jsem se rozhodla, že chci předávat i toto poznání dál. Jak na ženských pobytech, tak na různých dalších akcích a v životě jako takovém :).


A co ti tedy mohu nabídnout?

Moje portfolio se bude pravděpodobně ještě rozšiřovat, protože mě moc baví učit se novému a objevovat různé možnosti práce se sebou :).

Momentálně ti můžu nabídnout:

 1. Ženské kruhy (jednorázové akce online/offline, sleduj stránku na Facebooku Je krásné být ženou , kde zveřejňuji události)

 2. Pobyty pro ženy (viz sekce kurzy)

 3. Od jara 2022 budu také provázet individuálním rituálem zavinování (podrobnosti brzy)

 4. Od jara 2022 plánuji pravidelné workshopy Mohendžodáro meditací (V okolí Brna, místo bude upřesněno)


Kurzy, které mám (zatím) za sebou:

 1. Katarzní techniky Mohendžodáro a Osho therapist trénink (mohu vést workshopy)

 2. Mentorka ženských Mohendžodáro meditací a vedení ženských kruhů (mohu vést workshopy)

 3. Mohendžodáro I. stupeň (pro osobní účely)

 4. Mohendžodáro II. stupeň (pro osobní účely)

 5. Facilitátorský kurz Průvodkyně pro ženy od Lucie Harnošové (kurz dokončen, momentálně jsem ve fázi půl ročního období k dokončení certifikace)

 6. Roční kurz Alchymie ženy od Lucie Harnošové

 7. Kurz Rituálu zavinování od Veroniky Velehradské


Zajímá tě něco, co jsem tu nezmínila? Pokud máš jakýkoliv dotaz, ozvi se :) 

Kontakt najdeš zde.


Těším se na naši (třeba alespoň na chvíli) společnou cestu ! :)

Krásný den,

Míša