O mně

Ahoj :) 


Jmenuju se Míša. Je mi 28 let. Uzavřela jsem po několika letech úspěšně kariéru ajťačky a vrhla se naplno tam, kde jsou sice neprobádané vody, za to jsou ale mnohem zajímavější a naplňující.. a to je cesta průvodkyně pro ženy. Poslední roky mého života mě totiž dovedly do situací, kdy jsem byla nucena přehodnotit své priority, být k sobě víc upřímná a dát sebe na první místo.


Nebyla jsem spokojena se svým zdravím (od mala jsem trpěla na chronické záněty močových cest, dýchacích cest, atd.) se svým zevnějškem (ani vnitřkem), se svými partnery, prací (nedávala mi smysl), sexualitou (nic mi neříkala), životem….


Rozhodla jsem se, že nebudu v roli oběti a změním ve svém životě vše, co změnit mohu, vše s čím nejsem spokojená. Rozhodla jsem se, že budu inspirací pro svět kolem sebe a že budu s lidmi sdílet to, co pomohlo a pomáhá mě, naslouchat, důvěřovat, cítit, vnímat, pozorovat, učit se, být oporou, být upřímnou, dělat co mě baví, mít otevřené srdce a být pro sebe i pro lidi okolo mě světlem ve tmě. Ještě aby ne, když mám tu 10tku jako své životní číslo. Tak jsem teď tady a ty čteš tento text :)


Má cesta začala seberozvojem, čtením knih, posloucháním moudrých lidí, kteří říkají moudré věci. Pak jsem do toho začala zapojovat i prožitky a vlastní zkušenosti :). Navštěvovala jsem různé semináře, absolvovala pobyt ve tmě a další experimenty na sobě až po psychotropní látky... (uff). Vyzkoušela jsem regresi, kineziologii, konstelace, vaginální mapování, a tak nějak všechno možné na co jsem narazila a co se zdálo být pomocným nástrojem k sobě. Každý z těchto prožitků se časem poskládal do mozaiky mého života a něco ve mě zanechal. Něco otevřel a něco jiného uzavřel. Taky mi dal ale jedno velké uvědomění a to, že všechny odpovědi opravdu najdu jen sama v sobě. Mohu se inspirovat, experimentovat a zkoušet, ale jediný kdo má nade mnou moc jsem nakonec JÁ. Jediné co potřebuji, je se s touto vnitřní silou naučit pracovat, naučit se důvěřovat SOBĚ, svému srdci a své intuici. A také umět nechat věci plynout a nelpět. Stále se učím, stále odloupávám slupku po slupce a zkoumám, KDO vlastně JSEM.


Poznala jsem, jaké to je mít kolem sebe přátele, kteří mě podporují a které mohu podpořit já. Že společně máme větší sílu i motivaci. A že třeba takový ženský kruh může jak podporovat, tak i léčit. Že společné meditace a prožitky mohou nabrat úplně jiný rozměr. Že pro nás ženy může být znovu úplně přirozené se setkávat a společně tvořit a sdílet. Tak jako tomu bývalo dřív. A zrovna tohle mi dalo právě Mohendžodáro - Tantra-jóga pro ženy. A tak jsem se rozhodla, že chci předávat i toto poznání dál. Jak na setkáváních pro ženy, tak na různých dalších akcích a v životě jako takovém :). Cítím, že jsem k tomu vedena a vnímám v tom velký smysl.


A co ti tedy mohu nabídnout?

Moje portfolio se bude pravděpodobně ještě rozšiřovat, protože mě moc baví učit se novému a objevovat různé možnosti práce se sebou i druhými lidmi :).

Momentálně ti můžu nabídnout:

 1. Ženské kruhy (jednorázové akce online/offline, sleduj stránku na FB Je krásné být ženoukde zveřejňuji události)
 2. Meditace pro ženy (sleduj stránku na FB Je krásné být ženou , kde zveřejňuji události)
 3. Od jara 2023 plánuji docházkový kurz Mohendžodáro (4 měsíční kurz pro uzavřenou skupinu žen)
 4. 10ti denní Mentální trénink online (patentovaný trénink, pracujeme s myslí, podvědomím a zavádíme 8 praktických cvičení do života)
 5. Masáž rebozo šátky (info do zpráv)
 6. Rituál zavinování (silný individuální transformační rituál, info do zpráv)

Pár kurzů, které mám prozatím za sebou:

 1. Mohendžodáro I. stupeň

 2. Mohendžodáro II. stupeň (celoroční škola)

 3. Mohendžodáro III. stupeň (celoroční škola)
 4. Katarzní techniky Mohendžodáro a Osho therapist trénink (mohu vést workshopy)

 5. Mentorka ženských Mohendžodáro meditací a vedení ženských kruhů (mohu vést workshopy)

 6. Metodika pro cvičitelky Mohendžodáro (mohu vést docházkové kurzy Mohendžodára, I. stupeň)
 7. Facilitátorský kurz Průvodkyně pro ženy od Lucie Harnošové
 8. Roční kurz Alchymie ženy od Lucie Harnošové
 9. Kurz Rituálu zavinování od Veroniky Velehradské (mohu provádět ženy tímto hlubokým celodenním rituálem)

 10. Půlroční transformační kurz Esence Vztahu od Rudolfa Orsága (kruhy sdílení, konstelace, meditace, rituály, kurz pro můj osobní seberozvoj kde jsem načerpala spoustu inspirace a osobně mě velmi posunul)

Zajímá tě něco, co jsem tu nezmínila? Pokud máš jakýkoliv dotaz, ozvi se :) 

Kontakt najdeš zde.


Těším se na naši (třeba alespoň na chvíli) společnou cestu ! :)

Krásný den,

Míša